MAIN MENU
Książka elektroniczna jest tańsza od tradycyjnej, papierowej publikacji

Książka elektroniczna jest plikiem zapisanym w różnym formacie, do którego odtwarzania potrzebne jest urządzenie i oprogramowanie. Z każdym rokiem przybywa ilość publikacji i znanych tytułów wydawanych jako książka mp3 (jedna z postaci książki elektronicznej). Maleją również koszty związane z dostępem do informacji i wiedzy zapisanej w takiej publikacji.

Dzisiaj odtwarzacz mp3, na którym zmieści się od kilkudziesięciu do kilkuset plików (czyli książek elektronicznych) kosztuje kilkadziesiąt złotych. Oprogramowanie, które odczytuje z treść z audiobooka (czyli konwertuje zapis cyfrowy na analogowy), jest właściwie darmowe.

To sprawia, że książka czytana jest na wyciągnięcie ręki. Możesz ją kupić, nie wychodząc z domu. Wystarczy wejść na odpowiednią witrynę w internecie, na której znajdziesz wiele książek mp3 z różnych dziedzin. Nauka, beletrystyka, powieść obyczajowa, psychologia, literatura piękna, języki obce - to tylko wybrane działy w tej wirtualnej księgarni, która jest czynna całą dobę siedem dni w tygodniu.

W tym sklepie wydawniczym nie ma kolejek. Nikt nikogo nie pogania. Możesz spokojnie przeglądać zasoby, a jeśli coś Cię zainteresuje, po prostu klikasz na opis. Gdy dana pozycja wyda Ci się interesująca, audiobook szybko może znaleźć się na Twoim komputerze. Nie musisz chodzić na pocztę ani nawet czekać na przesyłkę, ona sama do Ciebie trafi i to szybciej niż myślisz.

REKLAMA